picture

O projektu

Rezervace prohlídky

21 unikátních bytů s vlastním příběhem

  • Interiéry všech bytů zdobí barokní trámy a sloupy, na jejichž zhotovení bylo dřevo pokáceno v roce 1711. V celém domě jsme zachovali co nejvíce původních materiálů. Okna rámuje kamenné ostění, vchodové dveře z masivního dubu jsou citlivě zrestaurovány.
  • Domu jsme ponechali jeho historické kouzlo, ale zároveň dbáme na všechny moderní a funkční prvky bydlení.
  • Střechu budovy jsme pokryli klasickou bobrovkou. Na míru jsme vyrobili dřevěné lodžie, které do bytů vnášejí dostatek světla a umožňují vytvořit si domov s venkovní oázou.
page-picture
page-picture

"Tři sta let staré domy fungují díky tomu, že byly kvalitně postavené. A kvalita stojí peníze. Investice do kvality se vyplatí"

Světoznámá architektka Prof. Ing. arch. Eva Jiřičná, CBE

v rozhovoru pro Hospodářské noviny ze dne 6.2. 2017

about

Zhotovitel

Za proměnou barokní sýpky stojí společnost PROSTAVBY a.s., stavební firma s několikaletou tradicí, výbornými referencemi a bohatými zkušenostmi. O kvalitě jejich práce svědčí nejen řada spokojených klientů, ale také ocenění Czech Stability Award a umístění v první desítce nejúspěšnějších firem v kategorii středních a malých stavebních firem (MID TOP STAV).

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nulla quam velit, vulputate eu pharetra nec, mattis ac neque. Duis vulputate commodo lectus, ac blandit elit tincidunt id.  Sed rhoncus, tortor sed eleifend tristique.

Více o interieru